Predstavenie Firmy SOSNA spol. s r.o. Sučany

Nábytok firmy SOSNA spol. s r.o.

Firma SOSNA spol. s r.o. Sučany vyrába nábytok z borovicového a dubového masívu. Náš nábytok sa vyznačuje pevnosťou, dobrými funkčnými vlastnosťami, kvalitou opracovania a prepracovaným dizajnom. Dizajn našich výrobkov je originálny, vychádzajúci z tradície. Už na prvý pohľad zaujme čistými líniami, svojou jednoduchosťou a pritom maximálnou funkčnosťou a nadčasovosťou. Pre zákazníkov ponúkame v prípade potreby výrobky atypických rozmerov, či iných riešení vedúcich k spokojnosti zákazníka.

Borovicový sortiment nábytku z masívu

Borovicový sortiment má svoju tradíciu na slovenskom aj českom trhu. Tvorí základnú ponuku našej firmy už od jej vzniku. Je vhodný pre zariadenie spální, detských a študentských izieb, pracovní, predsiení, ale aj jedální. Je ideálnym riešením pre ubytovacie i stravovacie zariadenia (chaty, penzióny, horské hotely, reštaurácie, koliby, atď.) Pri výrobe nábytku sa používa prírodná borovica, a to vrátane menej viditeľných plôch (zásuvky, police). Nábytok je povrchovo upravený transparentným lakom, čo dáva vyniknúť typickej kresbe borovicového dreva, ktoré po čase získava krásny medový odtieň.

Dubový sortiment nábytku z masívu

Dubový sortiment uspokojí aj náročnejšieho klienta. Nábytok z dubového masívu pribudol do našej ponuky na základe dopytu zákazníkov po kvalitnom nábytku z tvrdého dreva. Je ideálny do spální, obývacích izieb aj jedální. Použitým materiálom je opäť čisto prírodný dubový masív, ktorý je povrchovo upravený podľa výberu zákazníka, buď matným zdravotne nezávadným lakom, alebo prírodným olejom z rastlinných výťažkov.

Kolekcia dubového nábytku „DON“ z masívneho dreva

Kolekcia dubového nábytku „DON“ je ťažiskom našej produkcie. Vyznačuje sa aktuálnym moderným dizajnom, za ktorý získala naša firma na výstave nábytku v Bratislave cenu „MODDOM 2006“ za kreativitu a dizajn. V súčasnej dobe patrí nábytok podobného typu medzi európske trendy v zariaďovaní interiérov.

Kolekcia dubového sortimentu nábytku PEPO z masívneho dreva

Sortiment nábytku z kolekcie PEPO patrí do kategórie dubového nábytku z masívneho dreva. Spomínaná kolekcia je v predaji zaradená od marca 2010. Štýlový nábytok vychádza z kolekcie DON, pričom sme upravili dizajn a rozmery produktov. Nábytok je ošetrený prírodnými olejmi.


⇧ Naspäť nahor ⇧